Kniha návštěv

Datum: 21.02.2012

Vložil:

Titulek: Recenze od principálky a režisérky p.Senftové


Marta Senftová


Dnes jsem byla u nás v Úsově na divadelním představení místního spolku amatérských divadelníků "Hladové divadélko". Hráli pohádku o hubaté Káče a princezně Dišperandě, které se chtěly hrozně vdávat. Také tam byl voják Martin Kabát. Ano, vzpomínáte si dobře, jedná se o pohádku Hrátky s čertem, která je až chorobně známá, protože byla zfilmovaná už v roce 1956. Od té doby ji vidělo několik generací. Byla jsem hodně zvědavá, jak to místní pojali. Musím říct, že jsem byla nadšená. Udělali opravdu spoustu práce a stoprocentně se zlepšili. Někteří mě hodně i překvapili, jak se za určitou dobu dokázali propracovat ke skutečným hereckým pozicím a pózám. U některých, kteří vždy byli sto pro jsem byla pro změnu docela zklamaná. Od nich jsem očekávala víc. Nejvíce bych vyzvedla herecký výkon loupežníka, čerta první kategorie a potom samotného Lucifera, obyčejných čertů. Hubatá Káča neměla konkurenci a Martin Kabát byl také dobrý. Tady byla hodně znát zdravotní indispozice. Ale konečný výsledek byl prostě super. Já jim tleskám a přeji ještě spoustu takovýchto úžasných věcí. Opravdu smekám a jen tak dál. Neměli by jste tuhle chytrou paní vzít mezi sebe?Ona by už ty,ze kterých byla zklamaná a očekávala od nich víc,vycepovala ve vynikající ochotníky.





Zpět na diskuzi

Kontakt

Hladové divadélko Úsov z.s.

nám. Míru 86
78973, Ůsov


předseda: Leoš Eckelhart: +420731110192

bankovní spojení: ČSOB
číslo účtu: 282660057 / 0300

Ič: 06026842



Naše ochotnické divadélko vzniklo a ještě nezaniklo.